NGO Bory Tucholskie
NGO Bory Tucholskie
NGO Bory Tucholskie

Zapraszamy na Forum Organizacji Pozarządowych.

   Lokalna Grupa Działania „Bory Tucholskie” w ramach projektu „RAZEM ZNACZY LEPIEJ - rozwój sieci NGO w Borach Tucholskich” zaprasza członków organizacji pozarządowych na FORUM ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH, które odbędzie się 23. maja 2009 roku (sobota) w Wiejskim Domu Kultury w Kęsowie. Udział w Forum jest BEZPŁATNY, zapewniamy poczęstunek. W ramach Forum planowane są m. in. wykłady, występy artystyczne, prezentacja dorobku organizacji pozarządowych (na scenie oraz na stoiskach plenerowych na dziedzińcu WDK).

   Organizacje z terenu LGD „Bory Tucholskie” (Powiat Tucholski oraz Gminy Lniano, Świekatowo i Osie) zainteresowane prezentacją swojego dorobku lub sprzedażą wytworzonych przez siebie produktów zapraszamy do kontaktu – istnieje możliwość bezpłatnego wystawienia stoiska na dziedzińcu WDK.

   Dokładny program Forum dostępny będzie wkrótce w biurze LGD, Tuchola, ul. Pocztowa 7 C oraz na stronie internetowej www.lgd.borytucholskie.pl, w dziale AKTUALNOŚCI.
   Dodatkowych informacji udziela pan Karol Gutsze tel.  885 297 400, e-mail: karolo@gmx.de.

   INFORMACJE O FORUM - TUTAJ.
   FORMULARZ ZGŁOSZENIA - TUTAJ.„RAZEM ZNACZY LEPIEJ – rozwój sieci NGO w Borach Tucholskich”.
       
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej
 w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

„CZŁOWIEK – NAJLEPSZĄ INWESTYCJĄ”

Dodane przez: Lokalna Grupa Działania "Bory Tucholskie"
2009-04-16
Komentarze
Komentarze to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się opiniami i prowadzić dyskusję na temat poruszony w wiadomości. LGD „Bory Tucholskie” nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii wyrażanych w komentarzach.

Dodaj komentarz