NGO Bory Tucholskie
NGO Bory Tucholskie
NGO Bory Tucholskie

Doradztwo dla organizacji pozarządowych.

   Od września  br. stowarzyszenia i fundacje z terenu Powiatu Tucholskiego oraz części Powiatu Świeckiego (z gminy Osie, Lniano, Świekatowo) będą mogły korzystać ze wsparcia lokalnych ekspertów – nie tylko telefonicznie lub w wyznaczonym miejscu dyżurów, ale także bezpośrednio w siedzibie swojej organizacji.
   Ekspertami są członkowie lokalnych organizacji, którzy w ramach projektu zostali dodatkowo przeszkoleni po to, by móc skutecznie dzielić się swoją wiedzą.
   Zakres porad dotyczy całego wachlarza zagadnień związanych z działalnością organizacji pozarządowych m.in. z zakresu księgowości, pozyskiwania i rozliczania środków zewnętrznych, czy współpracy pomiędzy organizacjami (sieciowanie).

   Pomoc dla organizacji świadczona będzie w ramach projektu „Razem znaczy lepiej – rozwój sieci NGO w Borach Tucholskich” realizowanego przez Lokalną Grupę Działania „Bory  Tucholskie”,  współfinansowanego ze  środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

   Terminy planowanych dyżurów znajdują się w załączniku.PROJEKT
„RAZEM ZNACZY LEPIEJ – ROZWÓJ SIECI NGO W BORACH TUCHOLSKICH”.

Projekt  współfinansowany przez Unię Europejską  w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

"CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA".

Dodane przez: Lokalna Grupa Działania "Bory Tucholskie"
2009-09-17
Komentarze
Komentarze to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się opiniami i prowadzić dyskusję na temat poruszony w wiadomości. LGD „Bory Tucholskie” nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii wyrażanych w komentarzach.

Dodaj komentarz