NGO Bory Tucholskie
NGO Bory Tucholskie
NGO Bory Tucholskie

Zapowiedź konkursu sieciowego dla NGO.

   Uwaga organizacje pozarządowe z terenu Powiatu Tucholskiego oraz gmin Osie, Lniano i Świekatowo! Lokalna Grupa Działania "Bory Tucholskie" ogłosi wkrótce, podobnie jak w roku 2009, konkurs grantowy na dofinansowanie projektów sieciujących działania organizacji pozarządowych.
      
   Konkurs skierowany jest do organizacji pozarządowych posiadających osobowość prawną z terenu LGD Bory Tucholskie. Pula środków w konkursie to 52.500 złotych. Planuje się dofinansowanie 10 projektów.
   
   W kwietniu 2010, w każdej gminie, odbędą się szkolenia informacyjne nt. regulaminu konkursu oraz pracy nad wnioskiem. Terminarz szkoleń, jak też szczegółowe informacje o konkursie grantowym już w najbliższym czasie na stronach www.ngo.borytucholskie.pl i www.lgd.borytucholskie.pl.

   Konkurs będzie ogłoszony w ramach działania "Imprezy sieciujące" w projekcie  "Razem znaczy lepiej - rozwój sieci NGO w Borach Tucholskich" finansowanym przez Europejski Fundusz Społeczny w ramach Programu Operacyjnego KAPITAŁ LUDZKI.PROJEKT
„RAZEM ZNACZY LEPIEJ – ROZWÓJ SIECI NGO W BORACH TUCHOLSKICH”.

Projekt  współfinansowany przez Unię Europejską  w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

"CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA".


Dodane przez: Lokalna Grupa Działania "Bory Tucholskie"
2010-03-08
Komentarze
Komentarze to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się opiniami i prowadzić dyskusję na temat poruszony w wiadomości. LGD „Bory Tucholskie” nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii wyrażanych w komentarzach.

Dodaj komentarz