NGO Bory Tucholskie
NGO Bory Tucholskie
NGO Bory Tucholskie

„Działaj lokalnie – Fundusze Europejskie dla aktywnej integracji”.

   Jesteś mieszkańcem małej miejscowości? Działasz w lokalnej organizacji lub stowarzyszeniu? A może dostrzegasz potrzebę powołania takiej organizacji? Zapraszamy wszystkie osoby i lokalne organizacje zainteresowane losami okolicy, w której mieszkają/działają na cykl spotkań i warsztatów dotyczących możliwości pozyskania funduszy unijnych z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki – działanie 7.3 Inicjatywy lokalne na rzecz aktywnej integracji.

   Spotkania odbędą się w dniach od  6 do 8 września 2010 r. w godz. 10:00 – 13 00 w Starostwie Powiatowym w Tucholi przy ulicy Pocztowej 7 (sala sesyjna). Pierwszego dnia zaplanowano spotkanie informacyjne, dwa kolejne poświęcone zostaną na praktyczne warsztaty zaznajamiające uczestników z procesem ubiegania się o fundusze unijne (projekt, składanie i pisanie wniosku, w tym równość szans kobiet i mężczyzn). Spotkania poprowadzą pracownicy Regionalnego Ośrodka EFS  w Bydgoszczy.

Zgłoszenia proszę kierować za pomocą poczty lub telefonicznie:
            Ewa Pierucka, Anna Szmyd lub Ewa Chmara                   
            Regionalny Ośrodek EFS w Bydgoszczy
            e-mail: informacja@pte.bydgoszcz.pl
            tel. (52) 322-67-81
Dodane przez: Lokalna Grupa Działania "Bory Tucholskie"
2010-08-31
Komentarze
Komentarze to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się opiniami i prowadzić dyskusję na temat poruszony w wiadomości. LGD „Bory Tucholskie” nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii wyrażanych w komentarzach.

Dodaj komentarz