NGO Bory Tucholskie
NGO Bory Tucholskie
NGO Bory Tucholskie

Zapraszamy na szkolenie.

   Lokalna Grupa Działania „Bory Tucholskie” w ramach projektu „RAZEM ZNACZY LEPIEJ - rozwój sieci NGO w Borach Tucholskich” zaprasza członków organizacji pozarządowych na szkolenie pt „  Profesjonalne kadry rozwoju lokalnego” w terminie od 5 października 2010r (wtorek) do 7 października (czwartek) 2010 roku w Ośrodku  Wypoczynkowym  Tina w Pile u pana Mariusza Wilkońskiego. Udział w szkoleniu jest BEZPŁATNY, zapewniamy noclegi, wyżywienie i materiały szkoleniowe. Dojazd we własnym zakresie.

   W szkoleniu prowadzonym przez panie: Ewę Kwiesielewicz i Sylwestrę Borowczyk weźmie udział 40 osób, członków organizacji pozarządowych z terenu działania LGD „Bory Tucholskie” (Powiat Tucholski oraz Gmina Lniano, Świekatowo i Osie). Z jednej organizacji w szkoleniu mogą brać udział dwie osoby (w przypadku wolnych miejsc możliwy jest udział dodatkowych osób).

   Formularz zgłoszeniowy i dokładny program szkolenia dostępne będą w biurze LGD, Tuchola, ul. Murowa 8 oraz na stronie internetowej www.lgd.borytucholskie.pl (poniżej). Termin składania zgłoszeń: 30 września 2010 r.

   Dodatkowych informacji udziela pani Barbara Piasecka tel.  600 642 358, e-mail: basiapelasia1@wp.pl.

   Szkolenie obejmie dwa tematy: „Projekt krok po kroku” i „Asertywność - doskonalenie umiejętności interpersonalnych”.

   Odbędzie się ono w formie warsztatu i będzie prowadzone metodami aktywnymi, angażującymi uczestników do udziału w ćwiczeniach, symulacjach i dyskusjach. Podczas zajęć wykorzystywane będą m.in. następujące techniki:
•    prezentacje;
•    dyskusje;
•    „burza mózgów”
•    praca indywidualna i w grupach;
•    scenki;
•    zespołowe rozwiązywanie problemów;
•    techniki twórczego myślenia;
•    wymiana doświadczeń.

PROGRAM SZKOLENIA: TUTAJ.
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY : TUTAJ.PROJEKT
„RAZEM ZNACZY LEPIEJ – ROZWÓJ SIECI NGO
 W BORACH TUCHOLSKICH”
.
Projekt  współfinansowany przez Unię Europejską  w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

"CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA".
Dodane przez: Lokalna Grupa Działania "Bory Tucholskie"
2010-09-13
Komentarze
Komentarze to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się opiniami i prowadzić dyskusję na temat poruszony w wiadomości. LGD „Bory Tucholskie” nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii wyrażanych w komentarzach.

Dodaj komentarz