NGO Bory Tucholskie
NGO Bory Tucholskie
NGO Bory Tucholskie

Zaproszenie - wyjazd na Mikołajki w Wiosce Fantazji i spotkanie z Wacławem Idziakiem.

   Lokalna Grupa Działania „Bory Tucholskie” oraz  Starostwo Powiatowe w Tucholi zapraszają na wyjazd studyjny do KARWNA – WIOSKI FANTAZJI na imprezę Mikołajkową.

   Kiedy: 4 grudnia 2010 r., sobota; wyjazd o godz. 9.15 (sprzed budynku Starostwa Powiatowego w Tucholi, ul. Pocztowa 7); powrót ok. godz. 19.00.

   Gdzie: Karwno, gmina Czarna Dąbrówka.

   W jakim celu: jedziemy sprawdzić, czy rzeczywiście można przygotować w wiosce tematycznej ofertę dla turystów, na bazie tego, co posiadamy, a poza tym liczymy na pełną emocji i nietypową imprezę Mikołajkową. Planujemy także krótkie spotkanie z Panem Wacławem Idziakiem, twórcą wielu wiosek tematycznych.

   Kto: udział w wyjeździe mogą wziąć osoby zainteresowane tworzeniem i rozwojem wiosek tematycznych (mieszkańcy wsi, przedstawiciele organizacji i instytucji, np. OPS, samorządy, PUP). Z racji tego, że jest to impreza skierowana do rodzin, można zabrać ze sobą także swoje pociechy, młodsze i starsze.

   Koszt: organizatorzy pokrywają opłatę za udział w imprezie (15 zł od osoby) oraz koszty transportu. Uczestnicy zapewniają sobie wyżywienie we własnym zakresie (na miejscu za odpłatnością będzie serwowane mikołajkowe jadło).

   Zgłoszenia: biuro LGD „Bory Tucholskie”, ul. Murowa 8, Tuchola, tel. 52 336 12 13, lgd@borytucholskie.pl; do piątku 26 listopada do godz. 15.00

   W zgłoszeniu proszę podać imię, nazwisko, telefon kontaktowy (najlepiej komórkowy), reprezentowaną wieś, organizację lub instytucję.

   Uwaga – ilość miejsc ograniczona.

Dodane przez: Lokalna Grupa Działania "Bory Tucholskie"
2010-11-25
Komentarze
Komentarze to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się opiniami i prowadzić dyskusję na temat poruszony w wiadomości. LGD „Bory Tucholskie” nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii wyrażanych w komentarzach.

Dodaj komentarz