NGO Bory Tucholskie
NGO Bory Tucholskie
NGO Bory Tucholskie

Zaproszenie na szkolenie. AKTUALIZACJA - PROGRAM SZKOLENIA.

   Lokalna Grupa Działania „Bory Tucholskie” w ramach projektu „RAZEM ZNACZY LEPIEJ - rozwój sieci NGO w Borach Tucholskich” zaprasza członków organizacji pozarządowych na szkolenie pt „  Podniesienie kompetencji kadr rozwoju lokalnego” („Animator społeczny a lider” i „Zarządzanie czasem”) w terminie od 1 kwietnia 2011 r. (piątek) do 3 kwietnia (niedziela) 2011 roku w Zajeździe Fojutowo. Udział w szkoleniu jest BEZPŁATNY, zapewniamy noclegi, wyżywienie i materiały szkoleniowe. Dojazd we własnym zakresie.

   W szkoleniu prowadzonym przez panie: Agnieszkę Jaśkiewicz i Paulę Leśniewska weźmie udział 40 osób, członków organizacji pozarządowych z terenu działania LGD „Bory Tucholskie” (Powiat Tucholski oraz Gmina Lniano, Świekatowo i Osie). Z jednej organizacji w szkoleniu mogą brać udział dwie osoby (w przypadku wolnych miejsc możliwy jest udział dodatkowych osób).
   Formularz zgłoszeniowy i dokładny program szkolenia dostępne będą w biurze LGD, Tuchola, ul. Murowa 8 oraz na stronie internetowej www.lgd.borytucholskie.pl (poniżej). Termin składania zgłoszeń  18 marca 2011 r.

   Dodatkowych informacji udziela pani Barbara Piasecka tel.  600 642 358, e-mail: basiapelasia1@wp.pl.

   Szkolenie obejmie dwa tematy: „ Animator społeczny a lider” i „Zarządzanie czasem”.
   Odbędzie się ono w formie warsztatu i będzie prowadzone w oparciu o metody aktywizujące pracę grupową oraz praktyczne metody animacyjne  możliwe do wykorzystania w pracy ze środowiskiem lokalnym.

   ZGŁOSZENIE.
   PROGRAM SZKOLENIA.PROJEKT
„RAZEM ZNACZY LEPIEJ – ROZWÓJ SIECI NGO
W BORACH TUCHOLSKICH”.
Projekt  współfinansowany przez Unię Europejską  w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

"CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA"

Dodane przez: Lokalna Grupa Działania "Bory Tucholskie"
2011-03-16
Komentarze
Komentarze to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się opiniami i prowadzić dyskusję na temat poruszony w wiadomości. LGD „Bory Tucholskie” nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii wyrażanych w komentarzach.

Dodaj komentarz