NGO Bory Tucholskie
NGO Bory Tucholskie
NGO Bory Tucholskie

Dwa szkolenia dotyczące wdrażania strategii społecznych i budowania koalicji lokalnych!

   W związku z przygotowaniami do kolejnego okresu programowania środków europejskich, w którym istotny komponent stanowić będą działania związane z ekonomią społeczną oraz w związku ze zmianami w ustawie o pomocy społecznej oraz ustawie o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych, niezbędne jest zrewidowanie istniejących strategii celem dostosowania ich do wskazanych założeń.

   Zapraszamy Państwa do udziału w szkoleniach, które pomogą w przygotowaniu zmian w strategii z uwzględnieniem komponentu partycypacyjnego: „BUDOWANIE I WDRAŻANIE STRATEGII SPOŁECZNYCH" oraz „RZECZNICTWO I BUDOWANIE KOALICJI LOKALNYCH", które odbędą się równolegle 5-6 LIPCA 2011 r. w Zajeździe Fojutowo (powiat tucholski).

   Każde szkolenie trwa 16 godzin (I dnia od 10.00 do 18.00, II dnia od 9.00 do 15.00), prosimy o zgłaszanie się za pomocą formularza, który należy pobrać ze strony www.tlok.pl a następnie wysłać pocztą na adres:

Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Inicjatyw Pozarządowych „Tłok"
Plac św. Katarzyny 9
87-100 Toruń

   Szkolenia są BEZPŁATNE, zapewniamy Państwu nocleg, wyżywienie i materiały warsztatowe. Więcej informacji, programy szkoleń i formularze zgłoszeniowe znajdą Państwo na stronie: www.tlok.pl.

   Projekt "Współpraca - od diagnozy do modelu" realizowany jest w ramach Działania 7.2 Przeciwdziałanie wykluczeniu i wzmocnienie sektora ekonomii społecznej. 7.2.1 Aktywizacja zawodowa i społeczna osób zagrożonych wykluczeniem społecznym.
Dodane przez:
2011-06-09
Komentarze
Komentarze to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się opiniami i prowadzić dyskusję na temat poruszony w wiadomości. LGD „Bory Tucholskie” nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii wyrażanych w komentarzach.

Dodaj komentarz