NGO Bory Tucholskie
NGO Bory Tucholskie
NGO Bory Tucholskie

WAŻNE DOKUMENTY.

   LGD „Bory Tucholskie” już niedługo ogłosi nabór w konkursie na działanie „Małe projekty”. W związku z powyższym zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkania informacyjno – szkoleniowe, w każdej gminie z obszaru LGD (wykaz terminów i miejsc znajduje się w aktualnościach w wiadomości "Zaproszenie na spotkania informacyjno-szkoleniowe"). Wszelkich informacji udziela również biuro LGD „Bory Tucholskie”, które mieści się przy ulicy Murowej 8 w Tucholi, tel. 52 336 12 13. Lokalne kryteria wyboru operacji oraz wzory dokumentów niezbędnych do wyboru operacji znajdują się poniżej. Wniosek wraz z instrukcją wypełniania znajduje się na stronie Urzędu Marszałkowskiego.
  
   Limit środków dostępnych w roku 2011 w konkursie: 800.000,00 zł.
  
   Dokumenty do pobrania:Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Dodane przez: Lokalna Grupa Działania "Bory Tucholskie"
2011-09-01
Komentarze
Komentarze to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się opiniami i prowadzić dyskusję na temat poruszony w wiadomości. LGD „Bory Tucholskie” nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii wyrażanych w komentarzach.

Dodaj komentarz