NGO Bory Tucholskie
NGO Bory Tucholskie
NGO Bory Tucholskie

LGD „Bory Tucholskie” ogłasza IV edycję Konkursu na przyznanie Znaku Promocyjnego MARKA LOKALNA BORY TUCHOLSKIE.

   Celem konkursu jest wytypowanie najlepszych produktów lokalnych i przyznanie im prawa do używania znaku promocyjnego MARKA LOKALNA BORY TUCHOLSKIE.

   Znak promocyjnym MLBT będzie przyznawany w następujących kategoriach:
  1.     produkty spożywcze;
  2.     produkty artystyczno – rzemieślnicze i pamiątkarskie;
  3.     usługi;
  4.     inicjatywy społeczne.
   O prawo do używania i posługiwania się znakiem promocyjnym „Marka Lokalna Bory Tucholskie” mogą ubiegać się: podmioty gospodarcze, organizacje społeczne, instytucje oraz osoby prywatne działające na obszarze Lokalnej Grupy Działania „Bory Tucholskie”.

   Wniosek oraz Regulamin Konkursu można pobrać poniżej. Dodatkowych informacji na temat konkursu udziela biuro LGD, tel. 52 336 12 13. Wniosek należy dostarczyć do biura LGD „Bory Tucholskie” (ul. Murowa 8, 89-500 Tuchola) do dnia 20 września 2011 r., do godz. 15.00 (liczy się data i godzina wpływu!).

   Jeżeli Wnioskodawca zamierza dołączyć do Wniosku oprócz dokumentacji fotograficznej także produkt spożywczy, można dostarczyć gotowy produkt na posiedzenie Kapituły Konkursowej (informacja o terminie posiedzenia Kapituły dostępna będzie w Biurze LGD oraz na stronie www.lgd.borytucholskie.pl).

   DOKUMENTY KONKURSOWE:
  1. FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY;
  2. REGULAMIN.

   Więcej informacji o MARCE LOKALNEJ BORY TUCHOLSKIE tutaj
Dodane przez: Lokalna Grupa Działania "Bory Tucholskie"
2011-09-03
Komentarze
Komentarze to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się opiniami i prowadzić dyskusję na temat poruszony w wiadomości. LGD „Bory Tucholskie” nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii wyrażanych w komentarzach.

Dodaj komentarz