NGO Bory Tucholskie
NGO Bory Tucholskie
NGO Bory Tucholskie

KONSULTACJE SPOŁECZNE - szkolenie.

   Zapraszamy Państwa do udziału w szkoleniu, które pomoże w wykorzystaniu dostępnych możliwości prawnych i narzędzi oraz zwiększy umiejętności niezbędne do uczestnictwa w wysłuchaniach publicznych: Prowadzenie i udział konsultacji społecznych", które odbędzie się 13-14 września 2011 w Zajeździe Fojutowo (powiat tucholski). Szkolenie trwa 16 godzin (I dnia od 10.00 do 18.00, II dnia od 9.00 do 15.00), prosimy o zgłaszanie się za pomocą załączonego formularza, który należy wysłać pocztą na adres:

Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Inicjatyw Pozarządowych „Tłok”
plac św. Katarzyny 9
87-100 Toruń

   Szkolenie jest bezpłatne, zapewniamy Państwu nocleg, wyżywienie i materiały warsztatowe.

   Program szkolenia powstał w oparciu o wyniki badań przeprowadzonych wśród pracowników socjalnych i liderów organizacji pozarządowych oraz w oparciu o analizę strategii rozwiązywania problemów społecznych z województwa kujawsko-pomorskiego w ramach projektu „Współpraca - od diagnozy do modelu”.

   Zachęcamy do zaproszenia na szkolenie instytucje/organizacje, z którymi Państwo współpracujecie. Szczegółowe informacje na temat programu oraz miejsca szkoleń znajdują się na stronie www.tlok.pl lub pod nr tel. 56 655 50 22.

   Załączniki:


Projekt  współfinansowany przez Unię Europejską  w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

"CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA"

Dodane przez: Lokalna Grupa Działania "Bory Tucholskie"
2011-09-06
Komentarze
Komentarze to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się opiniami i prowadzić dyskusję na temat poruszony w wiadomości. LGD „Bory Tucholskie” nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii wyrażanych w komentarzach.

Dodaj komentarz