NGO Bory Tucholskie
NGO Bory Tucholskie
NGO Bory Tucholskie

Rozwój wiosek tematycznych.

   Lokalna Grupa Działania „Bory Tucholskie” ma zaszczyt zaprosić na konferencję podsumowującą projekt „BOROWIACKA WIEŚ UCZĄCA SIĘ I UCZĄCA INNYCH”, która odbędzie się w dniu 25 października 2011 r.,  o godz. 16:30 w Pałacu w Małej Komorzy.

   W programie m.in. prezentacja elementów zajęć edukacyjnych we wsiach tematycznych: Miodowej (Wielki Mędromierz), Ptasiej (Adamkowo) i Grzybowej (Krzywogoniec), wypracowanych w czasie warsztatów w ramach projektu „Borowiacka wieś ucząca się i ucząca innych”.

   Zakończenie konferencji przewidujemy ok. godz. 18.30.

   Konferencja ma charakter otwarty, ale ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 24.10.2011 r.; tel. 52 3361213, lgd@borytucholskie.pl.
   Plan dojazdu do Pałacu w Małej Komorzy znajdą Państwo na stronie www.palacwborach.pl.Projekt „Borowiecka wieś ucząca się i ucząca innych
realizowany przez Lokalną Grupę Działania „Bory Tucholskie”
współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

„CZŁOWIEK – NAJLEPSZA INWESTYCJA!”.
Dodane przez: Lokalna Grupa Działania "Bory Tucholskie"
2011-10-19
Komentarze
Komentarze to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się opiniami i prowadzić dyskusję na temat poruszony w wiadomości. LGD „Bory Tucholskie” nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii wyrażanych w komentarzach.

Dodaj komentarz