NGO Bory Tucholskie
NGO Bory Tucholskie
NGO Bory Tucholskie

Zaproszenie na konferencję.

   W sobotę 19 listopada 2011 r. od godziny 11:00 w Książnicy Tucholskiej można będzie spotkać ludzi, którzy budowali w Polsce tzw. III sektor. Będzie to rzadka okazja posłuchania i wymiany doświadczeń z osobami, które kształtują także obecną sytuację organizacji społecznych.

   Konferencję organizowaną przez LGD "Bory Tucholskie" otworzy Dorota Gromowska, Starosta Tucholski, znana ze swojego zaangażowania społecznego. Wśród gości będzie m.in. Jan Jakub Wygnański, współzałożyciel portalu www.ngo.pl, obecnie Współprzewodniczący Rady Działalności Pożytku Publicznego oraz Rady Programowej Telewizji Polskiej. Swój udział potwierdzili znani już w Tucholi Krzysztof Margol (Fundacja NIDA) i Marcin Dadel (Kancelaria Prezydenta). O międzynarodowych projektach opowiedzą Beata Grudzińska (koordynatorka wielu projektów) i Anna Kamińska (Stowarzyszenie Inicjatyw Niezależnych Mikuszewo), a z lokalnych organizacji Ptasią Wioskę zaprezentuje Renata Borowiecka-Gutsze. O konieczności ekonomizacji działań opowie Karol Zamojski, który uczestniczył w Forum NGO w Kęsowie.

  Dodatkowo uczestnicy konferencji spróbują potraw lokalnych - poczęstunek zapewnią panie z Koła Gospodyń Wiejskich, a tamże otrzymają wydawnictwo albumowe dotyczące projektu "Razem znaczy lepiej - rozwój sieci NGO w Borach Tucholskich" którego konferencja jest zakończeniem.

   Wstęp wolny, zapraszamy wszystkich chętnych!!!

   SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE KONFERENCJI

  PROJEKT
„RAZEM ZNACZY LEPIEJ – ROZWÓJ SIECI NGO W BORACH TUCHOLSKICH”.
Projekt  współfinansowany przez Unię Europejską  w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

"CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA"
Dodane przez: Lokalna Grupa Działania "Bory Tucholskie"
2011-11-08
Komentarze
Komentarze to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się opiniami i prowadzić dyskusję na temat poruszony w wiadomości. LGD „Bory Tucholskie” nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii wyrażanych w komentarzach.

Dodaj komentarz