NGO Bory Tucholskie
NGO Bory Tucholskie
NGO Bory Tucholskie

Projekt z Borów Tucholskich wyróżniony !!!

   19 czerwca w Warszawie odbył się finał V edycji Dorocznej Nagrody Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej pt. "Kultura - integracja społeczna - rozwój". Zgłoszony przez Powiat Tucholski projekt Lokalnej Grupy Działania „Bory Tucholskie”: „Razem Znaczy Lepiej – rozwój sieci NGO w Borach Tucholskich” znalazł się wśród trzech wyróżnionych lokalnych inicjatyw kulturalnych  zrealizowanych w latach 2010-2011.

   W imieniu LGD nagrodę odbierali: Teresa Cherek Kanabaj (koordynatorka, Wiceprezes LGD) oraz Karol Gutsze (współautor projektu). Nagrody wręczali m.in. prof. Jerzy Regulski – prezes FRDL i Jadwiga Czartoryska – prezeska Fundacji Orange. Projekt trwał 3 lata a jego wartość to 714 tys. zł. Projekt  polegał na kompleksowych, nastawionych na długotrwałe efekty działaniach, wzmacniających terytorialną sieć NGO w regionie.

   Elementy projektu:
- Akcja promocyjna;
- Analiza potrzeb;
- 3 Fora NGO;
- 3 szkolenia 3 –dniowe;
- Imprezy sieciujące (wsparcie dla 31 projektów);
- 3 wyjazdy studyjne (1 krajowy, 2 zagraniczne);
- Sieć samopomocy;
- Bank Dobrych Praktyk;
- Ankieta monitorująca.
Koordynatorka odbiera nagrodę.
Czartoryska i Regulski.
Laureaci konkursu.
Dodane przez: Lokalna Grupa Działania "Bory Tucholskie"
2012-07-09
Komentarze
Komentarze to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się opiniami i prowadzić dyskusję na temat poruszony w wiadomości. LGD „Bory Tucholskie” nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii wyrażanych w komentarzach.

Dodaj komentarz

2012-07-11 13:17:25
Nick: Danka
IP: 79.186.*.*
Gratulacje!Zasłużone wyróżnienie