NGO Bory Tucholskie
NGO Bory Tucholskie
NGO Bory Tucholskie

Warsztaty dla osób prowadzących gospodarstwa agroturystyczne!

Zaproszenie kierujemy do osób z regionu kujawsko-pomorskiego prowadzących gospodarstwa agroturystyczne, które chcą wprowadzić bądź wzbogacić  ofertę kulinarną w swym gospodarstwie. Wspólnie zastanowimy się na stworzeniem oferty kulinarnej odwołującej się do tradycyjnej kuchni Pomorza i Kujaw. Spróbujemy opracować menu z lokalnych potraw – smaczne, a przy tym niezbyt czasochłonne i kosztowne. Spróbujemy też uzgodnić konkretne działania promujące uczestników szkolenia, którzy zadeklarują i wprowadzą ofertę kulinarną opartą na regionalnych daniach i produktach.

Swych gościnnych progów w dniach 6-7 grudnia 2012 r. użyczy nam restauracja „Ostromecka”. Na zgłoszenia czekamy do 20 listopada. Formularz zgłoszeniowy i szczegółowy program warsztatów znajdą Państwo na stronie: www.tlok.pl. Zapraszamy!
Dodane przez: Stowarzyszenie na rzecz Ocalenia Śladów Przeszłości w Gminie Cekcyn ŚWIATŁO
2012-11-05
Komentarze
Komentarze to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się opiniami i prowadzić dyskusję na temat poruszony w wiadomości. LGD „Bory Tucholskie” nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii wyrażanych w komentarzach.

Dodaj komentarz