NGO Bory Tucholskie
NGO Bory Tucholskie
NGO Bory Tucholskie

Publikacja dotycząca „Małych projektów” – informacja dla Beneficjentów.

   LGD Bory Tucholskie zaprasza Beneficjentów realizujących operacje z zakresu „Małych projektów” do przesyłania informacji o swoich przedsięwzięciach w celu zamieszczenia ich w przygotowywanej publikacji. Publikacja, która ukaże się w 1000 egz. oraz będzie zamieszczona w formie elektronicznej na stronie internetowej będzie dla Państwa doskonałą okazją do bezpłatnej promocji swojej działalności.

   Materiały (zdjęcia w formacie *jpg, zgoda na wykorzystanie zdjęć oraz tekst – wg wzoru) należy przesyłać do biura LGD Bory Tucholskie do dnia 31.12.2012 r. (lgd@borytucholskie.pl). Zdjęcia prosimy dostarczać w formie elektronicznej w formacie *jpg, podpisane, wielkość najlepiej co najmniej 1 MB. Informacje mogą przesyłać Beneficjenci, którzy podpisali umowy o dofinansowanie z Urzędem Marszałkowskim.

   Spośród nadesłanych opisów wybrane zostaną operacje, które umieszczone zostaną w publikacji. Uzależnione to będzie od jakości nadesłanych materiałów oraz atrakcyjności i innowacyjności prezentowanych przedsięwzięć.

   Kontakt: Biuro LGD „Bory Tucholskie”, tel. 52 3361213.

   Uwaga: w dniu 31.12.2012 r. skrócone będą godziny otwarcia biura LGD.

   Wzór opisu operacji realizowanej w ramach „Małych projektów” - TUTAJ.
Dodane przez: Lokalna Grupa Działania "Bory Tucholskie"
2012-12-27
Komentarze
Komentarze to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się opiniami i prowadzić dyskusję na temat poruszony w wiadomości. LGD „Bory Tucholskie” nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii wyrażanych w komentarzach.

Dodaj komentarz