NGO Bory Tucholskie
NGO Bory Tucholskie
NGO Bory Tucholskie

SZANSA NA WYŻSZE DOFINANSOWANIA W RAMACH "MAŁYCH PROJEKTÓW".

   Zgodnie ze znowelizowanym rozporządzeniem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi zmieniły się niektóre zasady dofinansowania operacji w ramach „Małych projektów”. Wysokość pomocy przyznanej na realizację jednego "małego projektu" podwyższono z 25.000 zł do 50.000 złotych. Ponadto w myśl rozporządzenia pomoc w ramach "małych" projektów przyznaje się i wypłaca do wysokości limitu, który wynosi teraz 200.000 złotych na jednego beneficjenta. Jedynie w przypadku beneficjentów, którzy mogą ubiegać się o pomoc finansową w ramach działań: "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw" oraz "Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej" limit wynosi 50.000 zł na jednego beneficjenta.

   Zmienione rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi "w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania oraz wypłaty pomocy finansowej w ramach działania „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007–2013" do pobrania TUTAJ (RTF).
  
   W kolejnych naborach prowadzonych przez LGD Bory Tucholskie stosowane będą już zapisy znowelizowanego rozporządzenia. Najbliższy nabór w ramach „Małych projektów” planowany jest w dniach od 3 do 19 kwietnia 2013 r. Miejsce składania wniosków: biuro Lokalnej Grupy Działania „Bory Tucholskie”, ul. Murowa 8, 89-500 Tuchola; od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 15:30.„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie.”

Dodane przez: Lokalna Grupa Działania "Bory Tucholskie"
2013-03-20
Komentarze
Komentarze to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się opiniami i prowadzić dyskusję na temat poruszony w wiadomości. LGD „Bory Tucholskie” nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii wyrażanych w komentarzach.

Dodaj komentarz