NGO Bory Tucholskie
NGO Bory Tucholskie
NGO Bory Tucholskie

"MAŁE PROJEKTY" - rozstrzygnięcie konkursu.

   Dnia 20 maja 2013 roku odbyło się drugie posiedzenie Rady Decyzyjnej LGD „Bory Tucholskie” dotyczące rozpatrzenia odwołań i podjęcia stosownych uchwał dotyczących wybrania bądź niewybrania poszczególnych operacji w ramach działania „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” dla operacji odpowiadających warunkom przyznania pomocy dla działania „MAŁE PROJEKTY” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013.

   W wyznaczonym terminie wpłynęły dwa odwołania, jednak nie wpłynęły one na zmianę decyzji Rady. Rada Decyzyjna LGD „Bory Tucholskie” podjęła stosowne uchwały dla poszczególnych operacji oraz uchwałę w sprawie zatwierdzenia listy operacji wybranych i listy operacji niewybranych.

   Limit środków dostępnych w konkursie: 1 200 000,00 zł.
   W wyznaczonym terminie złożone zostały 72 wnioski na łączną wnioskowaną kwotę: 2 165 090,69 zł.„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Dodane przez: Lokalna Grupa Działania "Bory Tucholskie"
2013-05-29
Komentarze
Komentarze to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się opiniami i prowadzić dyskusję na temat poruszony w wiadomości. LGD „Bory Tucholskie” nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii wyrażanych w komentarzach.

Dodaj komentarz