NGO Bory Tucholskie
NGO Bory Tucholskie
NGO Bory Tucholskie

Sprawdź, jakie obowiązki ma Twoja organizacja!

   Czy wiesz, jakie sprawozdania i do kiedy powinna przygotować fundacja, a jakie stowarzyszenie? Kto powinien podpisać sprawozdanie finansowe? W ciągu ilu dni i do jakich urzędów trzeba wysłać sprawozdania? Sprawdź, jakie obowiązki sprawozdawcze ma Twoja organizacja!

   Skorzystaj z bezpłatnej internetowej aplikacji w portalu ngo.pl: http://standardy.ngo.pl, która pomaga w 15 minut sprawdzić, czy w Twojej organizacji przestrzegane są przepisy. Wybierz dział tematyczny (np. cykliczne obowiązki), odpowiedz na pytania, a dostaniesz wynik oraz praktyczne wskazówki do codziennego działania.
   To praktyczna i darmowa pomoc dla wszystkich prowadzących organizację: sprawdź na: http://standardy.ngo.pl.

   Zapraszamy!
Zespół projektu "Standardy w organizacjach pozarządowych"Narzędzie samooceny powstało w projekcie "Standardy w organizacjach pozarządowych", współfinansowanym przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt jest realizowany przez Stowarzyszenie Klon/Jawor we współpracy z Federacją Centrum Szpitalna.

Dodane przez: Lokalna Grupa Działania "Bory Tucholskie"
2014-01-30
Komentarze
Komentarze to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się opiniami i prowadzić dyskusję na temat poruszony w wiadomości. LGD „Bory Tucholskie” nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii wyrażanych w komentarzach.

Dodaj komentarz