NGO Bory Tucholskie
NGO Bory Tucholskie
NGO Bory Tucholskie

Zaproszenie na IV Kujawsko-Pomorskie Forum Turystyki Wiejskiej.

   Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie zaprasza przedstawicieli środowisk angażujących się w rozwój turystyki wiejskiej do wzięcia udziału w IV Kujawsko-Pomorskim Forum Turystyki Wiejskiej, realizowanym we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Kujawsko-Pomorską Organizacją Turystyczną przy współfinansowaniu ze środków Sekretariatu Regionalnego Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich. Tegoroczna edycja Forum odbędzie się w dniach 23-25 września 2014 r. w Osadzie Karbówko, w miejscowości Elgiszewo. Hasłem przewodnim Forum jest „Skuteczna komunikacja”, czyli spojrzenie na agroturystykę i turystykę wiejską z perspektywy nawiązywania efektywnej ekonomicznie komunikacji z klientem oraz komunikacji sieciowej.

    Osoby zainteresowane wzięciem udziału w Forum prosimy o wypełnienie karty zgłoszeniowej, a następnie przesłanie jej na adres:

Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego,
89-122 Minikowo
z dopiskiem „Forum Turystyki Wiejskiej”

w nieprzekraczalnym terminie do 18 sierpnia 2014 r. (liczy się data wpływu).

   Jednocześnie informujemy, iż ze względu na wysokie zainteresowanie, o możliwości uczestnictwa w Forum decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby zakwalifikowane do udziału w wydarzeniu zostaną powiadomione telefonicznie.
   Program Forum - TUTAJ.
Dodane przez: Lokalna Grupa Działania "Bory Tucholskie"
2014-08-04
Komentarze
Komentarze to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się opiniami i prowadzić dyskusję na temat poruszony w wiadomości. LGD „Bory Tucholskie” nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii wyrażanych w komentarzach.

Dodaj komentarz