NGO Bory Tucholskie
NGO Bory Tucholskie
NGO Bory Tucholskie

Zapraszamy naszych beneficjentów do wzięcia udziału w akcji!

   W dniach 7-10 maja 2015 r. Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju we współpracy z większością instytucji zajmujących się Funduszami Europejskimi w Polsce organizuje II edycję ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn. „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”.

   Jest to największa akcja promująca projekty dofinansowane ze środków unijnych w Polsce. W podanym wyżej terminie w całym kraju odbędą się setki imprez prezentujących tysiące pomysłów zrealizowanych dzięki Funduszom Europejskim.

   W trakcie Dni Otwartych beneficjenci PROW 2007-2013 z terenu działania LGD "Bory Tucholskie", którzy wykorzystali unijne środki na realizację projektów poprawiających jakość życia i którzy chcieliby uczestniczyć w tej akcji będą mieć niepowtarzalną szansę na szeroką promocję swoich inwestycji. Będą oni mogli pokazać swe osiągnięcia zachęcając mieszkańców i turystów do zwiedzania zrealizowanego przedsięwzięcia. Aby wziąć udział w „Dniach Otwartych Funduszy Europejskich” wystarczy „otworzyć” swój projekt dla odwiedzających przynajmniej na jeden dzień, w terminie od 7 do 10 maja 2015 r. i takim dniu zapewnić zwiedzającym przynajmniej jedną atrakcję. Atrakcje mogą być różne, w zależności od rodzaju projektu – od darmowych usług (np. wizyta u fryzjera, który otrzymał fundusze na otwarcie salonu), poprzez prezentację nowoczesnej maszyny w zakładzie, aż po przejażdżkę autobusem zakupionym ze środków unijnych.

   Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju przewidziało promocję Dni Otwartych w ogólnopolskich mediach. W spocie dedykowanym temu wydarzeniu do uczestnictwa w nim będą zaproszeni mieszkańcy Polski, a na specjalnej stronie internetowej znajdą się informacje o każdym projekcie wraz z opisem atrakcji oferowanych przez poszczególnych beneficjentów.
Swój udział w „Dniach Otwartych Funduszy Europejskich” beneficjenci PROW 2007-13 mogą zgłosić wypełniając elektroniczny formularz, który udostępniony został na stronie: www.dniotwarte.eu. Tu znajdą Państwo regulamin uczestnictwa.
Dodane przez: Lokalna Grupa Działania "Bory Tucholskie"
2015-03-30
Komentarze
Komentarze to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się opiniami i prowadzić dyskusję na temat poruszony w wiadomości. LGD „Bory Tucholskie” nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii wyrażanych w komentarzach.

Dodaj komentarz