NGO Bory Tucholskie
NGO Bory Tucholskie
NGO Bory Tucholskie

ZAPROSZENIE.

  Lokalna Grupa Działania "Bory Tucholskie" serdecznie zaprasza Członków LGD do udziału w V Pikniku Leader, który odbędzie się 30 maja 2015.r. w Ośrodku Wczasowym „STEPOL” na Bachotku. Zapraszamy serdecznie do zabawy i zmagań sportowych!!!

   Poszukujemy chętnych, którzy reprezentowaliby Lokalną Grupę Działania w następujących konkurencjach sportowych:

    Wyciskanie brukselki - 1 osoba (konkurencja polega na największym udoju z jednego strzyka w wyznaczonym czasie);
    Skok barana na odległość - 1 osoba (konkurencja polega na oddaniu najdłuższego skoku z wyskoku obunóż);
    Narty bolka - 3 osoby, w tym jedna kobieta (konkurencja polega na najszybszym przejściu wyznaczonej trasy  na dwóch nartach przez 3 osoby);
    Rzut loogbokiem - 1 osoba (konkurencja polega na rzuceniu loogbokiem na najdłuższą odległość);
    Transport wymienny - 2 osoby (konkurencja polega na najkrótszym czasowo transporcie slalomem na taczce partnera i na półmetku zmiana);
    Bieg w worku chłopskim - 3 osoby (konkurencja polega na samodzielnym pokonaniu wyznaczonej trasy przez 3 osoby, każdy/a/ we własnym worku na czas i liczy się czas ostatniego z danej drużyny).

   Chętnych do udziału w Pikniku prosimy o zgłoszenie do LGD przy ul. Murowej 8 w Tucholi, bądź pod numerem telefonu 52 3361213 lub na adres e-mail lgd@borytucholskie.pl do dnia 20 maja 2015 r. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

   Szczegółowy program Pikniku znajduje się "tutaj".

   GWARANTUJEMY CAŁODZIENNE WYŻYWIENIE, DOJAZD I DOBRĄ ZABAWĘ !„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Dodane przez: Lokalna Grupa Działania "Bory Tucholskie"
2015-05-14
Komentarze
Komentarze to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się opiniami i prowadzić dyskusję na temat poruszony w wiadomości. LGD „Bory Tucholskie” nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii wyrażanych w komentarzach.

Dodaj komentarz