NGO Bory Tucholskie
NGO Bory Tucholskie
NGO Bory Tucholskie

Zaproszenie.

   Forum Aktywizacji Obszarów Wiejskich we współpracy ze Stowarzyszeniem NASZA KRAJNA organizuje dla rolników, przedsiębiorców, przedstawicieli izb rolniczych, lokalnych grup działania, organizacji pozarządowych, a także dla samorządów lokalnych szkolenie pt. "Promocja efektów realizacji Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 oraz prezentacja nowego okresu programowania Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020". Jego celem jest zapoznanie przedstawicieli potencjalnych grup wsparcia z możliwościami jakie daje nowa perspektywa finansowania unijnego, w tym wsparcie rolnictwa, przedsiębiorców, samorządów i lokalnych inicjatyw.

   Szkolenie odbędzie się 23 czerwca br. (wtorek) w Sali Bankietowej (ul. Adama Mickiewicza 24) w Więcborku w godzinach od 9:00 do 14:00 (program).

   Uprzejmie proszę o potwierdzenie uczestnictwa w szkoleniu do piątku 19 czerwca br. telefonicznie: 531 089 577  lub mailowo: biuro@naszakrajna.org. Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Dla uczestników przewidziano przerwę kawową i obiad.
Dodane przez: Lokalna Grupa Działania "Bory Tucholskie"
2015-06-15
Komentarze
Komentarze to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się opiniami i prowadzić dyskusję na temat poruszony w wiadomości. LGD „Bory Tucholskie” nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii wyrażanych w komentarzach.

Dodaj komentarz