NGO Bory Tucholskie
NGO Bory Tucholskie
NGO Bory Tucholskie

UWAGA! WAŻNE!!!

   Informujemy, że dnia 7 lipca 2015 r. o godz. 11.30 w Tucholi (Książnica Tucholska, ul. Pocztowa 7) odbędzie się zebranie założycielskie nowego stowarzyszenia o nazwie „Partnerstwo Lokalna Grupa Działania Bory Tucholskie”.

   Zapraszamy wszystkie zainteresowane instytucje i osoby fizyczne.
Osoby fizyczne będą mogły otrzymać deklaracje członkowskie w Biurze LGD bądź na zebraniu założycielskim. Deklaracje członkowskie można będzie otrzymać w biurze LGD lub na zebraniu założycielskim. Osoby prawne (JST, instytucje kultury, stowarzyszenia), zgodnie ze swoimi statutami muszą posiadać odpowiednie dokumenty, umożliwiające im przystąpienie do Partnerstwa LGD.W celu weryfikacji dokumentacji prosimy o wcześniejsze dostarczenie do biura LGD odpowiednich uchwał (dotyczących przystąpienia do partnerstwa LGD i wyznaczenia reprezentanta) oraz deklaracji członkowskich.

   Więcej informacji w biurze LGD Bory Tucholskie, tel. 52 336 12 13.

   Serdecznie zapraszamy do udziału w zebraniu.
Dodane przez: Lokalna Grupa Działania "Bory Tucholskie"
2015-06-30
Komentarze
Komentarze to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się opiniami i prowadzić dyskusję na temat poruszony w wiadomości. LGD „Bory Tucholskie” nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii wyrażanych w komentarzach.

Dodaj komentarz