NGO Bory Tucholskie
NGO Bory Tucholskie
NGO Bory Tucholskie

Raport z konsultacji społecznych.

   W dniu 24 sierpnia 2015 r. odbyły się konsultacje społeczne analizy słabych i mocnych stron, szans i zagrożeń  obszaru LGD oraz celów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014 -2020. Spotkania odbyły się we wszystkich gminach obszaru, dla którego opracowywana jest Lokalna Strategia Rozwoju, czyli gminach Cekcyn, Gostycyn, Kęsowo, Lubiewo, Śliwice i Tuchola.

   Wszystkim uczestnikom spotkań bardzo dziękujemy za czynny udział w i za zgłaszanie swoich uwag.

   Poniżej przedstawiamy wyniki dotychczasowych konsultacji społecznych (lista zgłoszonych uwag, cele LSR, analiza SWOT wraz z uwzględnionymi uwagami - kolor niebieski).    

    Uwagi dotyczące projektu założeń do LSR można składać drogą elektroniczną na adres: lsr@borytucholskie.pl (na uwagi dot. analizy SWOT czekamy do 24.09.2015 r.).

    W Punkcie Konsultacyjno - Informacyjnym, który mieści się w biurze LGD (ul. Murowa 8, Tuchola) można osobiście zapoznać się z projektem założeń do LSR i bezpośrednio zgłosić swoje uwagi. Na konsultacje do biura LGD zapraszamy w szczególności we wtorki i czwartki w godz. 7.30 - 11.30.Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Dodane przez: Lokalna Grupa Działania "Bory Tucholskie"
2015-09-18
Komentarze
Komentarze to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się opiniami i prowadzić dyskusję na temat poruszony w wiadomości. LGD „Bory Tucholskie” nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii wyrażanych w komentarzach.

Dodaj komentarz