NGO Bory Tucholskie
NGO Bory Tucholskie
NGO Bory Tucholskie

ZAPROSZENIE.

   Stowarzyszenie Towarzystwo Rozwoju Gminy Płużnica oraz Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Inicjatyw Pozarządowych Tłok zaprasza na spotkanie informacyjno-promocyjne dla osób zainteresowanych udziałem w projekcie „Inicjuj z FIO”.

   W ramach projektu przyznawane będą mikrodotacje do wysokości 5 000 zł.
  
   Dofinansowanie będzie można przeznaczyć między innymi na sprzęty związane z obszarem działań organizacji, remont lokalu, podniesienie kwalifikacji członków, działania na rzecz społeczności lokalnej.

   O mikrodotacje ubiegać się będą mogły:
  • młode organizacje, wpisane do KRS nie wcześniej niż 18 miesięcy od dnia złożenia wniosku mikrodotacje z rocznym budżetem nie przekraczającym 25 tys. zł.
  • grupy nieformalne (min. 3 osoby) podejmujące działania w sferach pożytku publicznego.
  • przedstawiciele grup samopomocowych aktywnie działających na rzecz pokonywania problemów i zmiany warunków życia członków swojej grupy.
   Nabór wniosków konkursowych odbędzie się w styczniu 2016 roku.
   Dokumentacja konkursowa dostępną będzie na stronie internetowej www.trgp.org.pl.

   Spotkanie informacyjno-promocyjne dla powiatu tucholskiego odbędzie się dnia 8 grudnia 2015, w Starostwie Powiatowym, ul. Pocztowa 7c , Tuchola, sala multimedialna, godz. 11:00.

   Zgłoszenia przyjmowane będą pod adresem trgp@trgp.org.pllub faksem (56) 687-39-09
Więcej informacji pod numerem telefonu (56) 688-75-20

   Serdecznie zapraszamy!
Dodane przez: Lokalna Grupa Działania "Bory Tucholskie"
2015-11-25
Komentarze
Komentarze to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się opiniami i prowadzić dyskusję na temat poruszony w wiadomości. LGD „Bory Tucholskie” nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii wyrażanych w komentarzach.

Dodaj komentarz