NGO Bory Tucholskie
NGO Bory Tucholskie
NGO Bory Tucholskie

Serdecznie zapraszamy na VI Kujawsko-Pomorskie Forum Turystyki Wiejskiej – „Wyróżnij się!"

   W dniach 19-21 września 2017 r. w Hotelu EVITA w Tleniu, odbędzie się, już po raz szósty, Kujawsko-Pomorskie Forum Turystyki Wiejskiej. Hasłem przewodnim tegorocznego Forum będzie „Wyróżnij się!”.

   Rosnąca konkurencja na rynku usług turystycznych powoduje, że współczesny klient wybiera tylko te oferty, które wyraźnie wyróżniają się na tle innych. Podczas Forum uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób przygotować ofertę pod konkretną grupę odbiorców, uwzględniając przy tym specyfikę danego regionu.
   Program Forum obejmuje wykłady oraz trzy różne wyjazdy studyjne, podczas których uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć przykłady dobrych praktyk z naszego regionu. Dodatkowym atutem tegorocznej imprezy będzie obecność touroperatora, który podpowie jak prawidłowo przygotować ofertę do sprzedaży. Forum stanowi również doskonałą okazję do wymiany doświadczeń i kreowania pomysłów na nowe, ciekawsze produkty turystyczne.
   Forum skierowane jest do właścicieli gospodarstw agroturystycznych i obiektów turystyki wiejskiej, animatorów życia kulturowego wsi, a także przedstawicieli instytucji i organizacji pozarządowych działających na rzecz rozwoju obszarów wiejskich.
   Uroczystym akcentem będzie wręczenie nagród laureatom tegorocznej edycji regionalnego konkursu „AGRO-wczasy”, w którym wyłaniane są najlepsze gospodarstwa agroturystyczne, najlepsi usługodawcy turystyki wiejskiej oraz obiekty serwujące najlepszą kuchnię regionalną na obszarach wiejskich Pomorza i Kujaw.

   Program tegorocznej edycji Forum - TUTAJ.

   Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa wszystkie osoby chętne do wdrażania inicjatyw na rzecz rozwoju turystyki na obszarach wiejskich. Zgłoszenie udziału następuje poprzez wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego i dostarczenie go do główniej siedziby Kujawsko-Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Minikowie (Minikowo 1, 89-122 Minikowo k. Nakła nad Notecią; z dopiskiem: Forum Turystyki Wiejskiej) do dnia 16 sierpnia br. – decyduje data wpływu zgłoszenia.

   Forum organizowane jest przez Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie we współpracy z Kujawsko-Pomorską Organizacją Turystyczną, Lokalną Grupą Działania „Bory Tucholskie” oraz Lokalną Grupą Działania „Gminy Powiatu Świeckiego”. Projekt realizowany jest w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020; Plan operacyjny na lata 2016-2017.„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”
„Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi”
„Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020”
Dodane przez: Lokalna Grupa Działania "Bory Tucholskie"
2017-08-03
Komentarze
Komentarze to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się opiniami i prowadzić dyskusję na temat poruszony w wiadomości. LGD „Bory Tucholskie” nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii wyrażanych w komentarzach.

Dodaj komentarz